Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /net/fix/escience/pef_112_strategy/library/Nette/loader.php on line 18
Novinka - E-learnigový portál strategického řízení
Česky
  • pro majitele a manažery malých a středních firem
  • pro začínající podnikatele
  • pro rodinné firmy, sociální podniky atd.

Tisková zpráva - Výsledky mezinárodního srovnávacího výzkumu malých a středních podniků v ČR, na Slovensku, ve Finsku a Švédsku

Svoji konkurenceschopnost a rozvoj mohou malé a střední podniky dále podpořit například intenzivnější prací se strategickými informacemi, zaměřením na některé typy inovací, využíváním potenciálu, který nabízejí zahraniční trhy, nebo systematičtějším řízením implementace strategie. Takové jsou hlavní závěry rozsáhlého mezinárodního výzkumu přístupu malých, středních a rodinných firem ke strategickému řízení, na kterém se pod vedením Mendelovy univerzity v Brně podílela švédská Jönköping International Business School, slovenská Vysoká škola manažmentu, Asociace malých a středních podnikatelů a živnostníků ČR a asociace POPAI CE.

Tisková zpráva ke stažení

Thursday 26. February 2015

Malé a střední firmy začínají systematickému strategickému řízení věnovat pozornost, zároveň ale stále mají v řadě aspektů prostor k efektivnějšímu způsobu řízení.

Tuesday 17. February 2015

Přinášíme kreslený humor Mgr. Miroslava Pavlíka.

Friday 13. February 2015

Podívejte se na videozáznamy z konference, která se konala v Brně na Mendelově univerzitě 29. ledna 2015.

Wednesday 28. January 2015

Praktická konference pro majitele a manažery malých, středních a rodinných firem - Jak vytvořit strategii v malých, středních a rodinných firmách?

Wednesday 28. January 2015

Registrujte se na poslední volná místa v Bratislavě 10.2.2015, bezplatná účast.

Monday 5. January 2015

Jak dobře vytvořit strategii pro malou a střední firmu?