Česky
  • pro majitele a manažery malých a středních firem
  • pro začínající podnikatele
  • pro rodinné firmy, sociální podniky atd.

Tisková zpráva - Výsledky mezinárodního srovnávacího výzkumu malých a středních podniků v ČR, na Slovensku, ve Finsku a Švédsku

Svoji konkurenceschopnost a rozvoj mohou malé a střední podniky dále podpořit například intenzivnější prací se strategickými informacemi, zaměřením na některé typy inovací, využíváním potenciálu, který nabízejí zahraniční trhy, nebo systematičtějším řízením implementace strategie. Takové jsou hlavní závěry rozsáhlého mezinárodního výzkumu přístupu malých, středních a rodinných firem ke strategickému řízení, na kterém se pod vedením Mendelovy univerzity v Brně podílela švédská Jönköping International Business School, slovenská Vysoká škola manažmentu, Asociace malých a středních podnikatelů a živnostníků ČR a asociace POPAI CE.

Tisková zpráva ke stažení

Čtvrtek 26. únor 2015

Malé a střední firmy začínají systematickému strategickému řízení věnovat pozornost, zároveň ale stále mají v řadě aspektů prostor k efektivnějšímu způsobu řízení.

Detail článku
Úterý 17. únor 2015

Přinášíme kreslený humor Mgr. Miroslava Pavlíka.

Detail článku
Pátek 13. únor 2015

Podívejte se na videozáznamy z konference, která se konala v Brně na Mendelově univerzitě 29. ledna 2015.

Detail článku
Středa 28. leden 2015

Praktická konference pro majitele a manažery malých, středních a rodinných firem - Jak vytvořit strategii v malých, středních a rodinných firmách?

Detail článku
Středa 28. leden 2015

Registrujte se na poslední volná místa v Bratislavě 10.2.2015, bezplatná účast.

Detail článku
Pondělí 5. leden 2015

Jak dobře vytvořit strategii pro malou a střední firmu?

Detail článku